cs 1 mai

SuperForum

AcasaPortalFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

BAN ? PENTRU CE ? TE ROG SA CITESTI !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
PGL-*CoaDa*
Incepator
Incepator

Data de înscriere : 04/11/2008

MesajSubiect: BAN ? PENTRU CE ? TE ROG SA CITESTI !   Dum Noi 16, 2008 9:37 pm

ASTAZI 16-11-2008 am luat ban pentru ca voi admini erati 4 inclusiv tu d@nutz am primit niste acuzatii mai intai shi de la tine shi de la serginho ,,ca cica am wall sa il scot,,,, shi mi-ati dat ban unu dintre voi pentru ce am luat ca sunt bun sau dc? ganditziva cand dati ban nu imi ziceti mie sa scot wall pt ca nu aveam wall am mai jucat shi pe warpsoft shi deaia jok asa mai bine shi mi-ai facut shi mai devreme poze ai vazut nu aveam coduri...dar acum mi-ati zis ,,scoate wall alex'' da io defapt nu aveam shi serginho ala la cat de ofticat e cred k el mi-a dat ban era la dust2 la portile de la tero acolo in dreapta in jos acol lam vazut cand a intrat a iesit cu capu a tras in mine iam la-m lovit in cap cu un glontz cred ca ia mai ramas cam 20hp shi dupaia am dat grenada shi lam omorat shi a zis sa scot wall fara poze nu mi-ati facut shi mi-a dat ban pt ce de oftica sau ce VREAU SA STIU CE FEL DE ADMINI MAI SUNTETI DATI BAN AIUREA !! affraid Evil or Very Mad Evil or Very Mad IP: 86.122.241.27 NICK:Alex_Coada
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
danutz
Admin
Admin

Data de înscriere : 01/11/2008
Varsta : 25
Localizare : pe cs1mai

MesajSubiect: Re: BAN ? PENTRU CE ? TE ROG SA CITESTI !   Lun Noi 17, 2008 11:28 am

PGL-*CoaDa* a scris:
ASTAZI 16-11-2008 am luat ban pentru ca voi admini erati 4 inclusiv tu d@nutz am primit niste acuzatii mai intai shi de la tine shi de la serginho ,,ca cica am wall sa il scot,,,, shi mi-ati dat ban unu dintre voi pentru ce am luat ca sunt bun sau dc? ganditziva cand dati ban nu imi ziceti mie sa scot wall pt ca nu aveam wall am mai jucat shi pe warpsoft shi deaia jok asa mai bine shi mi-ai facut shi mai devreme poze ai vazut nu aveam coduri...dar acum mi-ati zis ,,scoate wall alex'' da io defapt nu aveam shi serginho ala la cat de ofticat e cred k el mi-a dat ban era la dust2 la portile de la tero acolo in dreapta in jos acol lam vazut cand a intrat a iesit cu capu a tras in mine iam la-m lovit in cap cu un glontz cred ca ia mai ramas cam 20hp shi dupaia am dat grenada shi lam omorat shi a zis sa scot wall fara poze nu mi-ati facut shi mi-a dat ban pt ce de oftica sau ce VREAU SA STIU CE FEL DE ADMINI MAI SUNTETI DATI BAN AIUREA !! affraid Evil or Very Mad Evil or Very Mad IP: 86.122.241.27 NICK:Alex_Coada

ok o sa vb si cu sergiu si poate o sati scot banu Wink

BAN ? PENTRU CE ? TE ROG SA CITESTI !
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Black Friday (momentul pentru o camera foto sau video)
» Pamant pentru flori
» AM O CATEA DE CIOBANESC CORB SI CAUT UN MASCUL DIN RASA EI PENTRU MONTA
» Pregatire trandafiri pentru iarna
» Locomotive clasa 48 (Transmontana) (Vol. I)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
cs 1 mai :: ~~CS 1 MAI~~ :: Cereri UNban-
Mergi direct la: